0464 213 11 52

zaimoglugrup@zeonasansor.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:00 - 19:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Arıza Çözümleri Ve Servis

Arıza Çözümleri Ve Servis

Zeon Asansör olarak emniyet, dürüstlük, saygı ve güven çerçevesinde çalışma hayatını sürdüren bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. İş sahamızın, çalışanlarımızın ve ürünlerimizin emniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Çalışma alanlarımız konutlar, hastaneler, oteller, sanayi kuruluşları, iş merkezleri ve ulaşım alanlarıdır.

 

Vermiş olduğumuz hizmetlerimizin başında koruyucu bakım programları, periyodik muayene işlemleri ve performans koruyucu ünite çalışmaları bulunmaktadır. Güvenlik seviyesini çalışmalarımızda üst seviyede tutmak için büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Arıza giderme ve koruyucu bakım hizmetleri asansör yönetmeliği kurallarında belirtildiği nitelikte uzman tamir ve bakım personelimiz tarafından tüm şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Bakım esasları doğrultusu göz önünde bulundurularak bakım formları düzenlenmektedir.

 

Koruyucu bakım periyodik olarak ünitelerin performans güvenirliliğini korumak için yapılmaktadır. Bir asansör inşa aşamasında ne kadar iyi bir şekilde yapılırsa yapılsın mutlaka koruyucu bakım yapılması kullanıcı güvenliği için önemlidir.  Asansörlerin düzenli olarak koruyucu bakımlarının yapılması kanuni bir zorunluluktur. Asansörlerin düzenli olarak bakımının yapılmasının avantajları siz değerli okurlarımız için aşağıda maddeler halinde özetlenmiştir.

 

 

Zeon Asansör olarak teknolojiyi yakından takip eden, konusunda uzman personeli bulunan, üretim ve imalat alt yapısı sağlam olan, hizmetlerinin tümünde kaliteli ürün kullanan ve garantili asansör parçalarının satışını yapan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız tüm vermiş olduğu hizmet karşılığında Zeon Asansör güvencesini de birlikte sunmaktadır.

Bizi Arayın 0464 213 11 52

Bizi Arayın 0464 213 11 52

Ekrem Orhon Mah. Kemal Yeri Cad. No: 56/A Güma Apt. Altı Merkez / RİZE
OFİS TEL: 0464 213 11 52
FİRMA YETKİLİSİ: 0532 235 53 17
ARIZA VE BAKIM: 0536 505 64 53

SERTİFİKALARIMIZ

Sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız.

Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.